Finaldeki son maçta iki gol attım, o turnuvada sadece iki gol

Finaldeki son maçta iki gol attım, o turnuvada sadece iki gol

Hepsinin tek amacı: nihayet boyunlarında bir madalyayla ülkelerinin marşını duymak.

Sporting News kısa süre önce birkaç NHL'li ile IIHF Dünya Gençler Şampiyonası'nda oynama deneyimleri hakkında konuştu.

Shea Theodore, Vegas Altın Şövalyeleri

World Juniors deneyimi: Kanada için 2015 altın madalyası

En iyi hatıra: Sanırım gerçekten kazanmak. . . tüm turnuva bulanıktı ve o formayı giymek ve ülkeyi temsil etmek bir onurdu ve arkamızda harika bir ekip vardı. Çok eğlenceliydi.

2015 takımında: Bence gerçekten çok sıkı, sıkı bir grubumuz vardı. Demek istediğim, [Connor] McDavid'de gezegendeki en iyi oyuncuya sahip olduğunuzda yardımcı olur. Sağlam bir D kolordumuz olduğunu sanıyordum. Sadece çok eğlenceliydi ve bence her anın değerini biliyoruz.

Pavel Buchnevich, New York Rangers

Dünya Gençler deneyimi: Rusya için 2014 bronz madalya, 2015 gümüş madalya

En iyi hatıra: Her zaman güzel hatıralar. İki dünya gençini oynadım ve ikisi de güzel anılar, güzel şeyler. Her iki yılda da harika bir takımımız vardı ve herkes yakın ve güzel anılardı. Hala o takımdaki adamlarla konuş. Bence bu Kanada'da Kanada'ya karşı oynanan finaldi. Bana hatırlatma, bir kere hatırlatma (gülüyor). 

2015 finalinde: Air Canada Centre'da final oynuyoruz, [hayranlar] hepsi kırmızı ve tabii ki gerginsiniz. Ama birkaç vardiya oynarsanız, sinirleriniz bozulur ve sadece ülkeniz için oynarsınız. Avrupa'dan pek çok insan geliyor, özellikle de Rusya'dan, pek çok adam izliyor ama iyi oynamanız ve gergin olduğunuzu unutmanız gerekiyor.

World Juniors primer: 2020 20 yaş altı şampiyonası için takım bazında bir rehber

Roman Josi, Nashville Avcıları

World Juniors deneyimi: 2010 İsviçre'yi dördüncü sırada bitirdi

En iyi hatıra: Muhtemelen Kanada'da dördüncü sırayı aldığımızda. Oldukça güzeldi, Saskatoon'daydı. Aslında incindim. Çeyrek finallerin bir parçası değildim ama takımımız devam etti ve çeyrek finalde Rusya'yı yendi. Oldukça güzeldi. 

Müthişti, özellikle Kanada'daki maçlarda pek çok insanla oldukça havalıydı ve dünya gençleri için gerçekten heyecanlıydı. Ama oynadığım tüm dünya gençleri, gerçekten harikaydı. Ben de bir kez [Alt Bölüm I]'de oynadım ve İsviçre'ye geri döndük ve bunu kazandık, bu da oldukça güzeldi. Eğlenceli turnuva. Her biri farklı ama eğlenceliydi.

Mitch Marner, Toronto Maple Leafs

World Juniors deneyimi: Kanada için 2016 altıncısı

Turnuvada oynamak hakkında: Gittiğim yıl bizim için başarılı bir turnuva değildi. Övünecek bir şey değildi ama genel olarak düşünüyorum, sadece erkeklerle birlikte olmak, ailenizin yanında olmak ve bir nevi onlarla deneyimlemek. O turnuvada oynamak her çocuğun hayalidir, o kadar. Sadece o formayı tekrar giymek, o takımın bir parçası olmak. Dediğim gibi o zamanlar bizim için başarılı bir turnuva değildi ama yine de parçası olmak çok eğlenceliydi.

DÜNYA JUNIORS 2020:  Kanada'nın eksiksiz oyun programı, sonuçlar

Mika Zibanejad, New York Rangers

World Juniors deneyimi: 2012 İsveç için altın madalya

En iyi hatıra: En önemli kısmı onu kazanmaktı. Bir bütün olarak turnuvanın tamamı, İsveç'te kampımız ve diğer şeylerle başladık ve aslında iyi bir his vardı; grup hakkında, çalışma şeklimiz, hazırlanma şeklimiz hakkında iyi bir his vardı. Maçlara geldik ve özel bir grubumuz olduğunu ve o grubun zihniyetini, soyunma odasında, otelde maçlarda nasıl olduğunu ve her şeyin olduğunu düşündüm. Sahip olduğumuz gerçekten güzel bir duyguydu ve ne tür engellerle karşılaşırsak karşılaşalım, üstesinden gelmenin bir yolunu bulduk, her neyse. Eğlenceli bir turnuvaydı.

Kyle Turris, Nashville Avcıları

World Juniors deneyimi: Kanada için 2008 altın madalya

En iyi hatıra: Ah, dostum. İsveç'e karşı uzatmada altın madalya kazanmak asla unutamayacağım bir şey. Sadece tüm turnuva. Hokey Kanada harika bir organizasyon. Size çok iyi davranıyorlar ve özellikle [o sahnede] ülkeniz için oynama fırsatı buluyorlar. Kanada'daki dünya gençleri Super Bowl gibi, değil mi? Herkes onu izleyerek büyür ve fırsatınız olduğunda bu bir rüyanın gerçekleşmesidir. Evet, kesinlikle yaşadığım en iyi hokey deneyimlerinden biri.

Turnuvada oynamanın baskısı üzerine: Ben büyürken bu her zaman altın madalyaydı, bu yüzden biraz, zihniyet bu ve sahip olmak için iyi bir zihniyet çünkü Kanada'da hokey bir oyundur ve eve getirmek istersiniz. altın. Baskı var ama bu noktada, eğer dünya genç takımını yaptıysanız, baskıyla başa çıkmaya ve baskıyla uğraşmaya alışkınsınız ve bu çok eğlenceli.

Ryan Strome, New York Rangers

World Juniors deneyimi: 2012 bronz madalya, 2013 Kanada dördüncülük

En iyi hatıra: Pekala, çok fazla kazanamadık ama hayır, benim için dünya gençleri için bir tane Kanada'da ve bir tane Rusya'da oynadım ve bence Kanada'da bir tane inanılmazdı. Bir maçı hatırlıyorum, Yılbaşı gecesiydi ve Edmonton'daydı. Dışarı çıktık ve Amerikalılarla oynadık ve sanki tüm arena şimdiye kadar duyduğum en gürültülü hokey pistiydi ve tam bir ürperti duydum. Demek istediğim, dünyanın zirvesinde 18 yaşındasın, değil mi? Bu yüzden, ülkenizi temsil ettiğiniz her zaman bunun özel olduğunu düşünüyorum ama bunu Kanada'da yapmak inanılmazdı.

Kariyer gelişimi için turnuvada oynamanın önemi hakkında: Bence çok büyük. Sanırım, küçük hokeyi oynamak ya da her neyse, Stanley Cup'ın yanında, muhtemelen sahip olabileceğiniz en yüksek izlenen an bu gibi anlar. Bu yüzden, inişleri ve çıkışları deneyimlemenin iyi olduğunu düşünüyorum. İyi ya da kötü gitsin bence, orada bulundunuz, ya kazanmanın büyük sevincini ya da kaybetmenin depresyonunu yaşadınız ve bir nevi bunu yaşadınız. Özellikle bir Kanadalı olmak, kaç kişi izliyor? Üzerinizde çok fazla baskı var. Kendinizi dünyadaki diğer oyuncularla karşılaştırmak harika ama aynı zamanda üzerinizde çok fazla göz var. Bir gün yararlanabileceğiniz paha biçilmez deneyimler [size verir].

Mark Stone, Vegas Altın Şövalyeleri

World Juniors deneyimi: Kanada için 2012 bronz madalya

En iyi hatıra: Kanada'da oynayacak kadar şanslıydım. O yaştaki atmosfer şimdiye kadar yaşadığım en iyi atmosferdi ve bir genç olarak kendi ülkenizin önünde oynayan ve sonuçta Kanadalıların diğer birçok ülkeden çok daha ciddiye aldığı bir turnuvada oynuyordum. Sanırım diğer ülkeler de bizim kadar eğlenmeye başlıyor ama ben küçüklüğümden beri Boks Günü'nde uyanıp o ilk maçı izliyoruz.

Bu asla unutmayacağım bir hatıra. Bunu her zaman hatırlayacağım ve ilk kez Kanada Takımı için oynayabildiğim gerçeğinin tadını çıkaracağım.

World Juniors 2020: Canlı skorlar, TV programı, güncellemeler

Tyson Barrie, Toronto Maple Leafs

World Juniors deneyimi: Kanada için 2011 gümüş madalya

Turnuvada oynama anısı: Buffalo'da [altın madalya maçında] Rusya'ya kaybettik. 3-0 gibi öndeydik, üçüncü periyoda girdik ve sonra - yani harika bir anı değil. Ama çok eğlenceli bir turnuvaydı. Bütün ailem oradaydı. Harika bir turnuva ve oynadığım için kendimi şanslı hissettiğim ama açıkçası farklı bir sonuç almak isterdim.

Artemi Panarin, New York Rangers

World Juniors deneyimi: 2011 Rusya için altın madalya

En iyi hatıra: Belki birkaç gün önce, YouTube'da bizim dünya gençler şampiyonamızın videosunu izleyin. Neredeyse ağlayarak videodan keyif aldım, bu yüzden benim için gerçekten iyi bir zamandı ve kariyerim için büyük bir adımdı.

Kariyer gelişimi için turnuvada oynamanın önemi hakkında: Bu gerçekten önemli. . . O turnuvadan önce hiç oynamadım, milli takımda hiç oynamadım, o turnuva bana gerçek bir seviyeyi gösterdi. İleriye bakmak istediğimi anlıyorum ama en iyisinin ne olduğunu bilmiyorum. O turnuva bana iyi bir seviye gösterdi. . . ve bunun için pratik yapıyorum, dene ve çalış. Finaldeki son maçta iki gol attım, o turnuvada sadece iki gol. 

Kyle Palmieri, New Jersey Şeytanları

World Juniors deneyimi: 2010 altın madalya, 2011 bronz madalya Amerika Birleşik Devletleri

En iyi hafıza: Bence bu oldukça kolay. Saskatchewan 2010'da altın madalya kazanmak. O takımın bir parçası olmak oldukça güzeldi. Oldukça inanılmaz bir altın madalya oyunuydu ve çok eğlenceliydi. Açıkçası, zirveye çıkmak benim için oldukça unutulmazdı.

DÜNYA JUNIORS 2020:  Takım ABD'nin tam maç programı, sonuçlar

Ryan Ellis, Nashville Avcıları

Dünya Gençler deneyimi: Kanada için 2009 altın madalya, 2010 gümüş madalya, 2011 gümüş madalya

En iyi hatıra: Bence sadece tüm turnuva. Birini istiyoruz ve iki gümüşü ve diğerlerini aldık, bu yüzden açıkçası kazanmak daha eğlenceli, en çok hatırlamak istediğinizi. İki gümüş o zamanlar yutması zor bir haptı ama yine de diğer tarafta seni daha iyi yapıyor. Tüm turnuva harika bir deneyimdir ve aynı yaştaki en iyi çocukları bir araya getirir ve siz ülkeniz için yarışırsınız. Ülkeniz için oynamaktan daha iyi bir duygu yoktur.

Baskı üzerine: Hokey bizim bir numaralı işimiz olacak şekilde Kanada'dan gelmek ve beklentiler her zaman çok yüksek. Her zaman altın ya da büstü. Bu yıl dışarı çıkacak arkadaşlar, iyi eğlenceler. Bu, ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir deneyimdir. Olaylar inanılmaz bir olay ve orada gerçekten yakın arkadaşlıklar kuruyorsunuz. Açıkçası hepimiz bekliyoruz, tüm Kanada altın kazanmayı bekliyor ama etrafta iyi bir hokey var ve sadece çocukların rekabetini izlemek için eğlenceli bir turnuva.

Bir draft yılında oynamak hakkında: Geriye dönüp bakınca, bir oyuna, bir turnuvaya bu kadar çok bakıp bu kadar stok koymanız gerektiğini düşünmüyorum. Açıkçası, her çocuk geri döner ve ekibiyle rekabet eder ve kendilerini kanıtlama şansına sahiptir, ancak bu nihai aşamadır. Bir ton baskı hissettiğimi biliyorum ve eminim diğer adamlar da bunu hissediyor, sadece kazanmak için değil, sanırım, draft stoğunuzu artırmak için. Ancak kariyeriniz, uzun bir kariyer ve hem inişler hem de çıkışlar var ve en iyi turnuvaya sahip olabilir ve asla NHL'de oynamayabilirsiniz veya en kötü turnuvaya sahip olabilir ve NHL'deki en iyi oyuncu olabilirsiniz. Rekabet etmek ve umarım kazanmak her zaman eğlencelidir ama günün sonunda bu uzun bir yol.

Salı günü New Jersey Devils, John Hynes'ın baş antrenörlük görevinden alınmasından kısa bir süre sonra yardımcı antrenör Alain Nasreddine'i geçici baş antrenör olarak atadı.

Devils franchise tarihinde 17. baş antrenör olarak görev yapan Hynes, yedek kulübesindeki kontrolü, Haziran 2015'te işe alındığından beri yanında olan yardımcısına devrediyor. Aksi takdirde, Devils'in koçluk kadrosu aynı kalıyor - tek ile pro scout Peter Horachek'in Nasreddine'nin asistanı olarak yedek kulübesine geçmesi dışında.

"O odadaki herkes başarısız oldu," Nasreddine, geçici baş antrenör olarak ilk https://goldbets.top/book-of-ra/ medya kullanılabilirliğinde gazetecilere verdiği demeçte. "Fırsatlar olacak… fırsatını elde etmeli ve hak etmelisin. Bu değişmeyecek. Her sporda her takım için böyle olduğunu düşünüyorum. Sonuç bu - ben nasıl bir koçum, aynı şekilde. Hayatta [sahip olduğum] her şeyi kazandım ve oyuncuların da işleriyle ve nasıl oynadıklarıyla aynı şeyi yapmalarını bekliyorum."

“Oyunu yeniden icat etmeyeceğiz," ekledi. "Bence bu tutkuyu, oynama hevesini geri kazanmalıyız."

Devils'in geçici koçu hakkında bilmeniz gerekenler:

Alain Nasreddine nerelidir?

44 yaşındaki Nasreddine, Montreal'de büyüdü ve genç hokeyde QMJHL'den Drummondville Voltigeurs ve Chicoutimi Sagueneens için oynadı.

Alain Nasreddine NHL'de oynadı mı?

Nasreddine, 1998-2008 yılları arasında defans oyuncusu olarak 74 kariyer NHL maçı oynadı. 1993'te ilk Florida Panthers draft sınıfının bir parçasıydı (altıncı tur, 135 numaralı seçim) ancak ilk imtiyazı ile büyük lig maçına çıkmanın yolunu bulamadı. 10 Ekim 1998'de Chicago Blackhawks formasıyla New Jersey Devils'e karşı şansını elde edecekti, ancak o sezonun sonunda Montreal Canadiens'e gitti ve çaylak yılında sadece 15 maç oynadı. .

Blueliner, NHL kariyeri boyunca takımdan takıma zıpladı, ancak 2003-08 yılları arasında Pittsburgh Penguins organizasyonu içinde tutarlı bir yuva buldu. AHL Wilkes-Barre/Scranton ile Penguins'in kadrosu arasında gidip geldi ve 2006-07'de 44 NHL maçı oynadı - NHL kariyerinde en çok maç yaptı.

Alain Nasreddine ne zamandır koçluk yapıyor?

Nasreddine'nin Pittsburgh'un organizasyonuyla bağlantısı, oyun günleri sona erdiğinde sona ermedi. O zamanki Pittsburgh genel müdürü Ray Shero - şimdi Devils'i yönetiyor - Ağustos 2010'da Nasreddine'yi Wilkes-Barre/Scranton Penguins ile yardımcı antrenör olarak işe aldı. O zamanın teknik direktörü müydü? John Hynes'dan başkası değil.

Nasreddine, Hynes ve Shero, üçlü 2015 yaz sezonunda art arda hamlelerle New Jersey'e taşınana kadar bu organizasyonda kaldı.

Alain Nasreddine'nin çalıştırdığı önemli oyuncular

Nasreddine, AHL'den Wilkes-Barre/Scranton Penguins ile Hynes'ın yardımcı antrenörü olarak beş sezon geçirdi. İşte bu takımlarda birlikte çalıştığı önemli NHL'lerden bazıları:

Robert Bortuzzo, Bryan Gibbons, Simon Depres, Beau Bennett, Joe Morrow, Jayson Megna, Bobby Farnham, Tom Kuhnhackl, Jeff Zatkoff, Scott Harrington, Brian Dumoulin, Matt Murray, Conor Sheary ve Derrick Pouliot.

Toronto Maple Leafs Cuma günü yaptığı açıklamada, Andreas Johnsson'ı bacak sakatlığı nedeniyle uzun süredir sakatlanan yedek kadroya aldıklarını duyurdu.

Johnsson, ikinci periyodun sonlarında Avalanche defans oyuncusu Ryan Graves'in şutunu bloke ettiğinde sakatlandı. Takım, üçüncü ve son karenin başında oyuna dönmeyeceğini açıkladı ve Cuma günü, sakatlığı için CT taraması yapıldığı ortaya çıktı.

DAHA FAZLA: Oilers GM Ken Holland, Detroit'i çalıştırırken Mike Babcock'un oyunculara kötü davrandığını bilmediğini söyledi

Maple Leafs baş antrenörü Sheldon Keefe maçtan sonra gazetecilere verdiği demeçte, 25 yaşındaki oyuncunun sakatlığının ciddi görünmediğini, ancak Johnsson'ın takımın Colorado'ya 3-1 yenildikleri maçta oynamaya devam edemeyecek kadar ağrılı olduğunu söyledi.

Johnsson'ın LTIR'a yerleştirilmesiyle, Leafs forvet Nic Petan ve Pontus Aberg'in yanı sıra defans oyuncusu Martin Marincin'i geri çağırdı.

İsveçli Gavle, bu sezon oynadığı 30 maçta 6 gol ve 10 asistle oynadı.

New Jersey Devils forveti Taylor Hall'ı içeren yakın bir takasla ilgili spekülasyonlar, Devils'in Hall'ın Denver'da Colorado Avalanche'a karşı maçına çıkmayacağını açıkladığı Cuma günü alevlendi, ancak henüz bir anlaşma olmadı.

Athletic'ten Pierre LeBrun Cuma gecesi, Hall'un takas edilmediğini ancak görüşmelerin kazanıldığını bildirdi. "çekiş," Şeytanları onu kaşımaya ve yaralanma riskinden kaçınmaya teşvik etmek.

Taylor Hall'a şu anda bir anlaşma yapılmadığı söylendi, ancak Devils'ın takımlarla yaptığı takas görüşmelerinde bir miktar çekiş var ve bu yüzden şu anda onunla oynamaya değmez. Bizi izlemeye devam edin. https://t.co/i3273tPiDX

— Pierre LeBrun (@PierreVLeBrun) 14 Aralık 2019

DAHA: Devils' Subban, Simmonds, ticaret bloğunda Hall'a katılabilir